Hakkımızda

Sağlığımıza beslenmemizi düzelterek kavuşmamız bize farklı bir bakış açısı ve hayata yeni bir başlangıç oldu. Bu bilinçle glutensiz beslendik  ve rafine şekeri hayatımızdan çıkardık. Bu süreçte yediğimizi içtiğimizi tek tek inceleyip kullandık. Hipokratın "Besinler ilacınız, ilacınız besinler olsun !” sözünü ilke edindik. Saygıdeğer hocamız Dr.Ümit Aktaş’ın da dediği gibi bu bilinci yaymayı kendimize sosyal bir görev bildik. Tam da bu maksatla kendi kullandığımız bu doğal ve katkısız ürünleri tek bir adresten herkese ulaştırıp fayda sağlayabilmek için, Aralık 2016’da sosyal medya ile başladığımız bu serüven, Kasım 2017’de Bahçeşehir Sofa’da açtığımız dükkanımızda devam ediyor.

Sağlıklı yaşam sağlıklı gıda ile mümkündür. Sözde, hayatı kolaylaştırmak için toprağın havanın suyun kirletildiği, hayvanların yaşam alanlarının ellerinden alındığı günümüzde, hala bu şartları düzeltmek için uğraşan küçük ve bilinçli işletmelerin de varlığı ümit verici. İşini düzgün yapan, doğal, saf, geleneksel yollarla üretim sağlayan bu firmaları desteklemek ise hepimizin görevi. Ebruli Doğal Bakkal olarak bizim görevimiz ise bu güzel ürünleri bulup sizlere ulaştırmak.

"Aileme yedirmediğimi satmam” sloganı ile çıktığımız bu yolda, bizi destekleyen, yalnız bırakmayan, yol gösteren sizlere buradan teşekkürü bir borç bilir, dostluğumuzun kalıcı olmasını dileriz.

 

Ebruli Doğal Bakkal AilesiBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.